Niğde` de Yetimlere cansuyu olduk.

Hayat Eli (Sadaka) Derneği, Niğde`de Yetimleri giyindirdi. Onları kışa hazırladı. Yetimlerimize sahip çıkmaya devam ediyoruz.

Hayat Eli (eski adı Sadaka) Derneği Yetimlere umut oldu

Yaptığı yardım organizasyonları ile kimsesizlere el uzatan Hayat Eli (Sadaka) Derneği, Niğde de Yetimleri sevindirdi.

YARDIMLAR YERİNE ULAŞTI

Ülkemizde yaşayan yetimlerin tespitlerini yapıyoruz. Bu tespitler her ilde yapılmaktadır. Bu tespitlerimize bağlı olarak Niğde de yaşan yetimlere yönelik giysi yardımında bulunuldu. Hayırsever kardeşlerimizin bizlere emanet ettiği yardımları  yerine ulaştırdık. Fakir,Yoksul,Mağdur olan yetim çocuklarımız zor şartlar altında yaşamaya çalışıyorlar. Her türlü yardıma muhtaçlar. Buruk ve utangaç bir sesle "Biz sizi unutmayacağız. Siz de bizi unutmayın. Bizi yalnız bırakmayın. Yardımlarınızı esirgemeyin. Allah(c.c) hayırsever büyüklerimizden razı olsun.” diye dua ettiler.

HAYAT ELİ (SADAKA) DERNEĞİ NELER YAPIYOR?

“Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak yetimin, mağdurun, mazlumun elinden tutuyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak zayıflatılan ve yok edilmek istenen İslami hayatın her yerde yeniden yeşermesine katkı sağlıyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak şuurlu, inançlı, ahlaklı ve ihlaslı genç nesillerin yetişmesine yardımcı oluyoruz. Sadaka Derneği olarak, Allah’ın kitabına hizmet edecek hafızlar yetiştiriyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak medreseler açıyor ve buraları yaşatıyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak zekat oluyoruz, fitre oluyoruz, fidye oluyoruz, kumanya oluyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak Kurban oluyoruz. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak mülteci kardeşlerimizin yanındayız. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak hafızlarımızın yanındayız. Hayat Eli (Sadaka) Derneği olarak yardıma muhtaç bütün kardeşlerimizin yanındayız. Sizi de bekleriz.