Gazzeli Yetimlere Hayat Eli uzandı

Gazzeli Yetimlere Hayat Eli uzandı

Hayat Eli derneği olarak Gazzeli yetimlere bağışçılarımızın emanetlerini ulaştırdık.

Hayat Eli derneği olarak Gazzeli yetim kardeşlerimize sahip çıkmaya devam ediyoruz. Bağışçılarımızın sponsorluğu ile devam eden "Yetim Kardeşliği" ile Gazzeli yetimler sahipsiz kalmadı.

Onbinlerce yetimden 200 yetime Hayat Eli derneği olarak sahip çıktık. Bağışçılarımızın her ay düzenli olarak gönderdiği yetim yardımları Gazzeli yetim kardeşlerimize ulaştırılmaya devam ediyor.

Annesiz, babasız hatta vatansız kalsa da bir çocuk, kardeşsiz kalmaz! Çünkü onun dünya kadar kardeşi var…

Kimsenin kaybettiğini geri veremeyiz belki; ama acılarını paylaşabilir, kardeşliğimizle yanlarında olabiliriz.

Türkiye, Filistin, Suriye, Arakan, Afrika ve Afganistan’da savaşlar, kazalar ve dünyanın türlü halleri ile yetim kalmış çocuklara sahip çıkıyoruz.

Hadi sen de elini uzat;
onları bir de biz yetim bırakmayalım.

Ayda sadece 150 liraya bir yetime bakabilir, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

 

Yetim kardeşine ulaşmak çok kolay…

 • Türkiye, Filistin, Suriye, Arakan, Afrika ya da Afganistan’dan bir yetimin tüm ihtiyaçlarını karşılamak istediğini bize bildiriyorsun.
   
 • Ayda sadece 100 lira ödeyerek bir yetime sponsor olmak istediğin süreyi belirliyorsun. 6-12 ya da istediğin daha uzun bir süreyle sponsorluk taahhüdü verebilirsin.
   
 • Sonrasında biz ihtiyaç sahibi yetim kardeşinize, bölgesine göre aylık ya da 3 aylık olarak yardım elinizi ulaştırıyoruz.
   
 • Siz de bir yetime sahip çıkmanın huzuruna kavuşuyorsunuz. İçiniz daha da rahat etsin diye tüm bağışçılarımıza bilgilerini içeren bir karne gönderiyoruz. Bu karneden ödeme düzenini takip edebilirsiniz.
   
 • Ayrıca Yetim aylığı dağıtımı sırasında çektiğimiz fotoğraf ve videoları da internet sayfamızdan takip edebilirsiniz.