Tanzanya'da Günlük Ekmek Dağıtımı


Hayat Eli Derneği, yokluk ve kuraklığın pençesinde olan Afrka'nın Tanzanya ülkesinde ihtiyaç sahibi yoksul ailelere günlük ekmek dağıtımı yapıyor.

DETAY

Afrika` da İftar


Afrika` mazlum coğrafya da sizlerin desteği ile binlerce kardeşimizle iftar sofralarında buluştuk. Ramazanın bereketini paylaştık.

DETAY

Kurbanlarınız Burkina Faso` da


2020 Yılı Kurban Organizasyonumuz Afrikanın Burkina Faso Ülkesinde Yapıldı. Kurban etleri ihtiyaç sahiplaerine ulaştırıldı.

DETAY

Afrika` da Yetimlerle Buluştuk


Afrika` da Yetimler ile buluştuk. Sizlerin yardımlarını ulaştırdık. Emanetlerinizi ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yetimlerin selamını getirdik sizler.

DETAY

Adağınız Ramazan da Yoksulun sofrasın da


Hayat Eli Derneği olarak bağışçılarımızın Adak kurbanlarını Ramazan arifesinde kesti ve yoksula, yetime et olarak ulaştırdı.

DETAY

Gazzeli Yetimlere Hayat Eli uzandı


Hayat Eli derneği olarak Gazzeli yetimlere bağışçılarımızın emanetlerini ulaştırdık.

DETAY

`Hayat Eli` Bangladeş`te


Hayat Eli Derneği isim isim vekâletlerini aldığı kurbanları Asya`nın fakir ülkelerinden Bangladeş`te kesti.

DETAY

Burkina Foso`da Bayram Sevinci


Hayat Eli Derneği düzenlediği Kurban organizasyonuyla bağışçıların kurbanlarını Burkina Foso`ya ulaştırdı.

DETAY

Kurbanlarınız ‘Hayat Eli’ Oldu


Hayat Eli Derneği, ikinci defa düzenlediği Kurban organizasyonuyla bağışçıların kurbanlarını mazlum coğrafyalarda gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

DETAY

İsimleriniz Tek Tek Okundu


Hayat Eli Sadaka Derneği ekibi söz verildiği gibi Kurban vekâleti alınan bağışçılarımızın isimlerini Kurban kesimi esnasında tek tek okudu.

DETAY

Kurbanlarınızla Ümitler Yeşerdi


Hayat Eli Derneği geçtiğimiz yıl yaptığı Kurban Organizasyonuyla hem ihtiyaç sahiplerinin gönlünde taht kurdu, hem de ümitlerini yeşertti.

DETAY

Bu Kurban da yüzlerce aileye umut olduk.


Hayat Eli (eski adı Sadaka) Derneği ilk kurban yardım programında Afrika’nın en fakir ülkelerinden ÇAD halkına umut oldu.

DETAY

Çad' da yüzlerce aileye umut olduk.


Hayat Eli (eski adı Sadaka) Derneği ilk kurban yardım programında Afrika’nın en fakir ülkelerinden ÇAD halkına umut oldu.

DETAY

Kara Kıta Afrika`ya umut olduk.


Yokluk,Sefalet,Açlık,Susuzluk ve hastalığın pençesinde yaşam mücadelesi veren kardeşlerimize Ramazan kumanyası ulaştırdık.

DETAY

Hayat Eli Afrika da Umut Oldu.


Yaptığı yardım organizasyonları ile kimsesizlere el uzatan Hayat Eli Derneği Çad’da yaptığı dağıtımlarla yüzlerce öğrenciyi sevindirdi.

DETAY